Boccia England

Heathcoat Cup 18/19 Sheffield

Schedule

Day 1

09:30

Harvey Cooper
Lee Flowers

BC5: Pool A

Court 2

Harley Creswick
Bethany Currie

BC5: Pool A

Court 3

Harry Poxon
Callum Smith

BC5: Pool B

Court 4

Lucas Troy Wilkinson-Dunstan
Jasmine Currie

BC5: Pool B

Court 5

Esther Day
Mark Pearson

BC6: Pool A

Court 6

Harry Whiteley
Hope Pugh

BC6: Pool A

Court 7

Kyle Martin
Chelsea Williams

BC6: Pool B

Court 8

Jonathan English
Connor Yardley

BC6: Pool B

Court 9

10:15

Richard Armstrong
Daisy Lee

Mixed: Pool A

Court 2

Rebecca Gransbury
Soleil Palmer

Mixed: Pool B

Court 3

Nick Moxon
Declan Pearson

Mixed: Pool B

Court 4

Rafael Young
Nathan Popple

BC3: Pool A

Court 5

Tom Kelly
Patrick Mawson

BC3: Pool A

Court 6

Ellie Harper
Donna Owen

BC3: Pool B

Court 7

Joao Anscombe
Nathan Smith

BC8: 1st/2nd

Court 8

Jordan Brace
Joe Majchrzak

BC8: 1st/2nd

Court 9

Colin Mcdonnell
Damian Gentleman

BC3: Pool B

Court 10

10:45

Esther Day
Hope Pugh

BC6: Pool A

Court 8

11:20

Lucas Troy Wilkinson-Dunstan
Callum Smith

BC5: Pool B

Court 2

Harry Poxon
Jasmine Currie

BC5: Pool B

Court 3

Harvey Cooper
Bethany Currie

BC5: Pool A

Court 4

Harley Creswick
Lee Flowers

BC5: Pool A

Court 5

Kyle Martin
Connor Yardley

BC6: Pool B

Court 6

Joe Ballantyne
Chelsea Williams

BC6: Pool B

Court 7

Joao Anscombe
Joe Majchrzak

BC8: 1st/2nd

Court 8

Jordan Brace
Nathan Smith

BC8: 1st/2nd

Court 9

12:00

Colin Mcdonnell
Donna Owen

BC3: Pool B

Court 2

Ellie Harper
Damian Gentleman

BC3: Pool B

Court 3

Tom Kelly
Nathan Popple

BC3: Pool A

Court 4

Harry Whiteley
Mark Pearson

BC6: Pool A

Court 6

Stephen Miller
Daisy Lee

Mixed: Pool A

Court 7

Rebecca Gransbury
Declan Pearson

Mixed: Pool B

Court 8

Nick Moxon
Soleil Palmer

Mixed: Pool B

Court 9

Rafael Young
Patrick Mawson

BC3: Pool A

Court 10

12:35

Kyle Martin
Joe Ballantyne

BC6: Pool B

Court 5

Jonathan English
Chelsea Williams

BC6: Pool B

Court 6

13:15

Joao Anscombe
Jordan Brace

BC8: 1st/2nd

Court 2

Joe Majchrzak
Nathan Smith

BC8: 1st/2nd

Court 3

Esther Day
Harry Whiteley

BC6: Pool A

Court 4

Harvey Cooper
Harley Creswick

BC5: Pool A

Court 6

Bethany Currie
Lee Flowers

BC5: Pool A

Court 7

Harry Poxon
Lucas Troy Wilkinson-Dunstan

BC5: Pool B

Court 8

Jasmine Currie
Callum Smith

BC5: Pool B

Court 9

14:00

Rebecca Gransbury
Nick Moxon

Mixed: Pool B

Court 2

Declan Pearson
Soleil Palmer

Mixed: Pool B

Court 3

Rafael Young
Tom Kelly

BC3: Pool A

Court 4

Ellie Harper
Colin Mcdonnell

BC3: Pool B

Court 5

Patrick Mawson
Nathan Popple

BC3: Pool A

Court 6

Richard Armstrong
Stephen Miller

Mixed: Pool A

Court 7

Kyle Martin
Jonathan English

BC6: Pool B

Court 8

Joe Ballantyne
Connor Yardley

BC6: Pool B

Court 9

Damian Gentleman
Donna Owen

BC3: Pool B

Court 10

14:30

Harvey Cooper
Lucas Troy Wilkinson-Dunstan

BC5: SF1

Court 8

Callum Smith
Lee Flowers

BC5: SF2

Court 9

15:00

Hope Pugh
Mark Pearson

BC6: Pool A

Court 2

Jonathan English
Joe Ballantyne

BC6: Pool B

Court 3

Declan Pearson
Nick Moxon

Mixed: 5th/6th/7th

Court 4

Richard Armstrong
Rebecca Gransbury

Mixed: SF1

Court 5

Soleil Palmer
Stephen Miller

Mixed: SF2

Court 6

Connor Yardley
Chelsea Williams

BC6: Pool B

Court 7

15:30

Harry Whiteley
Jonathan English

BC6: SF1

Court 7

Kyle Martin
Esther Day

BC6: SF2

Court 8

Rafael Young
Ellie Harper

BC3: SF1

Court 9

Colin Mcdonnell
Patrick Mawson

BC3: SF2

Court 10

16:00

Harry Whiteley
Kyle Martin

BC6: 1st/2nd

Court 3

Jonathan English
Esther Day

BC6: 3rd/4th

Court 4

Daisy Lee
Nick Moxon

Mixed: 5th/6th/7th

Court 5

Richard Armstrong
Soleil Palmer

Mixed: 1st/2nd

Court 6

Rebecca Gransbury
Stephen Miller

Mixed: 3rd/4th

Court 7

16:45

Lucas Troy Wilkinson-Dunstan
Lee Flowers

BC5: 3rd/4th

Court 2

Harvey Cooper
Callum Smith

BC5: 1st/2nd

Court 3

Declan Pearson
Daisy Lee

Mixed: 5th/6th/7th

Court 5

Ellie Harper
Patrick Mawson

BC3: 1st/2nd

Court 6

Rafael Young
Colin Mcdonnell

BC3: 3rd/4th

Court 7