Boccia England

The BE Cup 18/19 - Sheffield

Schedule

Day 1

09:30

James Clowes
Jason Rolph

BC2: Pool C

Court 1

Sam Oldknow
Layla Parsons

BC4: Pool A

Court 2

William Hipwell
Jasper MacCall

BC2: Pool A

Court 3

Reshad Saraj
Alex Elliott

BC2: Pool B

Court 4

Amy Darlow
Sam Hindley

BC2: Pool C

Court 5

Jabe Peake
Amy Lewington

BC1: 1st/2nd

Court 6

Caroline Robinson
Tia Ruel

BC1: 1st/2nd

Court 7

Archie Eaton
Thomas Ferry

BC4: Pool A

Court 8

Alfie Yates
Jacqueline Woods

BC4: Pool B

Court 9

Mitchell Robinson
Oliver Crawshaw

BC4: Pool B

Court 10

10:20

William Arnott
Mark Rowland

BC3: Pool A

Court 3

Matthew Berry
Chris Jackson

BC3: Pool B

Court 4

Cecilia Turk
Jonah Wright

BC3: Pool C

Court 5

Lee Maddison
Debbie Carsberg

BC3: Pool D

Court 6

10:40

Layla Parsons
Thomas Ferry

BC4: Pool A

Court 2

Sam Oldknow
Penny Froude

BC4: Pool A

Court 8

Alfie Yates
Oliver Crawshaw

BC4: Pool B

Court 9

Harry Thompson
Jacqueline Woods

BC4: Pool B

Court 10

11:30

Daniel Wain
Amy Lewington

BC1: 1st/2nd

Court 2

Jabe Peake
Tia Ruel

BC1: 1st/2nd

Court 3

Dan Bentley
Alex Elliott

BC2: Pool B

Court 4

Peter Langton
Jasper MacCall

BC2: Pool A

Court 5

Amy Darlow
Jason Rolph

BC2: Pool C

Court 6

James Clowes
Sam Hindley

BC2: Pool C

Court 7

12:20

Alfie Yates
Harry Thompson

BC4: Pool B

Court 2

Edwin Craig Williams
Mark Rowland

BC3: Pool A

Court 3

Beth Moulam
Chris Jackson

BC3: Pool B

Court 4

Lee Croker
Jonah Wright

BC3: Pool C

Court 5

Archie Eaton
Penny Froude

BC4: Pool A

Court 6

Sam Oldknow
Thomas Ferry

BC4: Pool A

Court 7

Lewis Fisher
Debbie Carsberg

BC3: Pool D

Court 8

Mitchell Robinson
Jacqueline Woods

BC4: Pool B

Court 10

13:30

Sam Hindley
Jason Rolph

BC2: Pool C

Court 1

Jabe Peake
Daniel Wain

BC1: 1st/2nd

Court 4

Caroline Robinson
Amy Lewington

BC1: 1st/2nd

Court 5

William Hipwell
Peter Langton

BC2: Pool A

Court 6

James Clowes
Amy Darlow

BC2: Pool C

Court 9

Reshad Saraj
Dan Bentley

BC2: Pool B

Court 10

13:40

Penny Froude
Thomas Ferry

BC4: Pool A

Court 2

Archie Eaton
Layla Parsons

BC4: Pool A

Court 3

Mitchell Robinson
Harry Thompson

BC4: Pool B

Court 7

Oliver Crawshaw
Jacqueline Woods

BC4: Pool B

Court 8

14:20

William Arnott
Edwin Craig Williams

BC3: Pool A

Court 5

Matthew Berry
Beth Moulam

BC3: Pool B

Court 6

Cecilia Turk
Lee Croker

BC3: Pool C

Court 7

Lee Maddison
Lewis Fisher

BC3: Pool D

Court 9

15:20

Jasper MacCall
Peter Langton

BC2: 5th/6th

Court 2

William Hipwell
Alex Elliott

BC2: SF1

Court 3

Reshad Saraj
Jason Rolph

BC2: SF2

Court 4

Sam Oldknow
Archie Eaton

BC4: Pool A

Court 5

Layla Parsons
Penny Froude

BC4: Pool A

Court 6

Alfie Yates
Mitchell Robinson

BC4: Pool B

Court 7

Harry Thompson
Oliver Crawshaw

BC4: Pool B

Court 8

Caroline Robinson
Daniel Wain

BC1: 1st/2nd

Court 9

Tia Ruel
Amy Lewington

BC1: 1st/2nd

Court 10

16:10

Beth Moulam
Mark Rowland

BC3: 7th/8th

Court 2

William Arnott
Lee Maddison

BC3: SF1

Court 3

Matthew Berry
Jonah Wright

BC3: SF2

Court 4

Amy Darlow
Dan Bentley

BC2: 7th/8th

Court 5

Archie Eaton
Alfie Yates

BC4: SF1

Court 6

Harry Thompson
Penny Froude

BC4: SF2

Court 7

Sam Hindley
PQ7

BC2: 9th/10th

Court 8

Lewis Fisher
Cecilia Turk

BC3: 5th/6th

Court 9

Edwin Craig Williams
Debbie Carsberg

BC3: 11st/12nd

Court 10

17:00

Lee Croker
Chris Jackson

BC3: 9th/10th

Court 5

Jabe Peake
Caroline Robinson

BC1: 1st/2nd

Court 6

Daniel Wain
Tia Ruel

BC1: 1st/2nd

Court 7

18:00

Alfie Yates
Harry Thompson

BC4: 1st/2nd

Court 1

Archie Eaton
Penny Froude

BC4: 3rd/4th

Court 2

William Arnott
Matthew Berry

BC3: 1st/2nd

Court 4

Lee Maddison
Jonah Wright

BC3: 3rd/4th

Court 5

William Hipwell
Reshad Saraj

BC2: 1st/2nd

Court 8

Alex Elliott
Jason Rolph

BC2: 3rd/4th

Court 9